zdrowe odchudzanie, trener personalny, getfitnow, trening, dieta, motywacja
SOMA

Zdrowe odchudzanie dla zapracowanej Kobiety Mocy.

Zdrowe odchudzanie to odchudzanie w zgodzie z potrzebami ciała i duszy.

Celem ponad 70% moich podopiecznych jest odchudzanie. Współpracując z nimi nauczyłam się jednej bardzo ważnej rzeczy – efekty ćwiczeń powinny być widoczne niemal od ręki, a najlepiej tuż po pierwszym tygodniu ćwiczeń. Masz podobne oczekiwania? Zmień myślenie, a frazę odchudzanie zastąp nową – zdrowe odchudzanie. Dzięki zdrowemu podejściu do tematu zapracujesz na trwałe efekty, które poprawią nie tylko Twoją sylwetkę, ale przede wszystkim zdrowie, samopoczucie, nastawienie i wywindują Twoją samoocenę do nieba.

 

Czy zdrowe odchudzanie w ogóle jest możliwe?

 

Tak! Nie łudź tylko, że to będzie kosztowało Cię tyle co kanapka z Subway’a lub trwało tyle co przebieżka na przystanek autobusowy. Zdrowe odchudzanie to długotrwały proces, który składa się z wielu etapów. I wymaga działania w różnych obszarach jednocześnie. A przynajmniej tak było by wskazane. Bo wiesz – dieta bez treningu czy też trening bez diety, to jak mąż bez żony lub żona bez męża. Czasem jest im bez siebie dobrze, ale na dłuższą metę to się nie sprawdza. 

 

Zdrowe odchudzanie zaczyna się w głowie!

 

Zmiana sylwetki to nie wszystko gdy myślisz o odchudzaniu to skupiasz się przede wszystkim na tym, jak docelowo ma wyglądać Twoje ciało. I ja to rozumiem – dla Kobiety ciało jest bardzo ważne. Musisz jednak zdać sobie sprawę z tego, że jest ono jedynie efektem końcowym – wynikiem tego co zadzieje się wewnątrz Ciebie. 

Oczywiście nie oznacza to, że całkowicie powinnaś olać aspekty związane z fizycznością i odpuścić sobie wypracowane schematy treningowe czy żywieniowe. Ciało, jako część tego świata, potrzebuje przecież witamin, minerałów i makroskładników, które musisz mu dostarczyć. No i stworzone zostało do ruchu i to właśnie ruch służy mu zdecydowanie bardziej niż bierne zaleganie na kanapie. 

Zatem – zbilansowana dieta – TAK i regularna aktywność fizyczna – TAK. Tylko niech będzie to zgodne z Twoimi prawdziwymi potrzebami. Dopasowane do Ciebie. I niech sprawia Ci prawdziwą frajdę! 

 

Ale… (czy zawsze musi być jakieś ale?)

 

Czy wiesz, że zupełnie nieświadomie nosisz w sobie sporo różnych programów? Na przykład program pod tytułem “jestem gruba”. Ten program jest zwykle zakorzeniony bardzo mocno w podświadomości takiej Grażynki z mojego czy Twojego osiedla. Grażyna w dodatku dostała go w spadku, bo mama i babcia też były przy kości (a może miały grube kości?).

Z powodu odziedziczonego programu Grażyna spisała powodzenie swojego odchudzania na straty już na wstępie. Niby czasem wybiera w Tesco pieczywo pełnoziarniste zamiast białej kajzerki. Ale co z tego, skoro robi to z przekonaniem, że jej dieta i tak nic nie wniesie. Mogła by zatem zjeść tę białą kajzerkę, osiągając dokładnie taki sam skutek, co w przypadku bułki fitness. No i mogła by też obejrzeć “Na wspólnej” bez wyrzutów sumienia, że znowu opuściła trening. Po prostu lepiej dla niej było by podjąć decyzję, że nie ćwiczy i tego nie robić, niż zdecydować, że ćwiczy i w nerwach oglądać ulubiony serial nie ćwicząc. 

 

Brzmi dość skomplikowanie? A jest bardzo proste! Tutaj znajdziesz więcej informacji. 

 

Bo to jest tak – ciałem steruje głowa, a głową steruje podświadomość. Chcesz stać się seksowną Kobietą to nie zmieniaj tylko ciała. Zmień kodowanie w podświadomości. W innym razie dieta i treningi przyniosą jedynie krótkotrwałe efekty, po których ciało wróci do swojego programu. Bo program jest czymś nadrzędnym. I zawsze będzie dopóki będzie.. w Tobie. To takie masło maślane, ale tak to właśnie działa. Jeżeli chcesz zmienić swoje życie, to musisz.. zmienić swoje życie. 

 

I koniecznie zacznij te zmiany od aktualizacji wadliwego oprogramowania, które Cię ogranicza.   

 

 


Ten wpis pochodzi prosto z serca. Powstał w oparciu o mój aktualny stan wiedzy i poziom świadomości, które nieustannie się poszerzają i wzrastają. Jeśli z czymś się nie zgadzasz albo chcesz dowiedzieć się więcej umieść komentarz pod nim lub wyślij maila.