Witaj w moim świecie!

… świecie pełnym bogatych doświadczeń fizycznych i duchowych. Jesteś tutaj nie przez przypadek – przypadki w końcu nie istnieją. Chcesz rozpocząć świadomą pracę ze swoim ciałem? A może nie tylko ciałem? Ta wirtualna przestrzeń jest właśnie po to, by zagłębić się w siebie, przekroczyć wszelkie bariery fizyczne i odnaleźć szczęście ukryte we wnętrzu.

Jak to osiągnąć?

Z mojego doświadczenia wynika, że do rozwoju konieczne jest spójne działanie na trzech płaszczyznach: ciała, umysłu i ducha. Moim sposobem na ich zintegrowanie jest aktywność fizyczna, która daje mi nieziemską łączność z ciałem, wzmacnia siłę mentalną i pozwala skupiać uwagę na sobie, bez wyrzutów sumienia. Podnosząc ciężary nie tylko kształtuje sylwetkę, ale też wyzbywam się wszelkich negatywnych emocji. Z żelaznego placu zabaw zbieram punkty mocy jednocześnie zostawiając tam wszystkie niskie wibracje. 

O mnie

Jestem mamą dziesięciolatka, żoną i trenerem personalnym. Kocham psiaki i bliskość natury, dlatego wolny czas spędzam na spacerach z moim czworonożnym przyjacielem. Wewnętrzną równowagę zachowuję medytując, dzięki czemu tworzę też przestrzeń na nowe doświadczenia. 

Kwalifikacje: A4Academy ® Gym Instructor & Personal Trainer Pro

Aktywność fizyczna: trening siłowy

Dieta: fleksitarianizm

Close Menu