Pragnieniem mojej duszy jest współpraca z AKTYWNYMI KOBIETAMI MOCY. Kim One są? To Kobiety, które dokładnie WIEDZĄ CZEGO CHCĄ i nie mają żadnych oporów przed spełnianiem swoich marzeń. To Kobiety, które nie tylko widzą i wiedzą, ale też CZUJĄ. UFAJĄ SWOJEJ INTUICJI i odważnie podążają za jej głosem. NIE BOJĄ SIĘ DZIAŁAĆ  i nie boją się wyzwań. To przede wszystkim Kobiety, które SĄ AKTYWNE lub czują wezwanie do aktywnego stylu życia. 

Skoro tu trafiłaś, to znak, że jesteś KOBIETĄ MOCY. Zapraszam Cię zatem do wspólnej podróży! 

Dzięki PLANOM TRENINGOWYM SKROJONYM NA MIARĘ TWOICH POTRZEB I MOŻLIWOŚCI, w zakresie kształtowania sylwetki, możesz osiągnąć cokolwiek zechcesz. Bez względu na cel jaki wybierasz na początku drogi – czeka Cię miłe zaskoczenie, na jej końcu. Bo wiesz – zmieni się nie tylko Twoje ciało, ale przede wszystkim zmieni się Twój sposób postrzegania go. 

Technicznie rzecz ujmując – mogę zaproponować Ci na prawdę sporo różnych metod treningowych. Prowadzisz siedzący tryb życia? Polecam Ci trening funkcjonalny, za pomocą którego poprawisz wzorce ruchowe i w życiu codziennym będziesz efektywniej wykorzystywać swoje ciało podczas każdej aktywności. Chcesz ćwiczyć w domu? Nie ma problemu – bazując na ciężarze ciała mogę zaprojektować dla Ciebie kompletny plan treningowy. Potrzebujesz urozmaicenia? Nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosować proste akcesoria treningowe, takie jak fitball i bandy. Chcesz poprawić zakres ruchomości stawów i elastyczność mięśni? Stretching  i mobility będą dla Ciebie wprost idealnym rozwiązaniem!

A może właśnie chcesz WYBRAĆ SIĘ NA SIŁOWNIĘ, tylko nie wiesz jak się tam odnaleźć? Z największą przyjemnością będę towarzyszyć Ci w trakcie Twoich pierwszych treningów. Nauczę Cię techniki ćwiczeń oraz obsługi maszyn. Pomogę Ci odnaleźć swoje miejsce w tym żelaznym świecie i sprawię, że poczujesz się tu bardzo swobodnie – jak w domu 🙂 

TRENINGI PERSONALNE prowadzę w swoim ukochanym mieście, w B-King Fitness Club. Dlaczego właśnie tutaj? Bo to miejsce stworzone przez ludzi, dla których sport jest prawdziwą pasją. I to czuć na każdym kroku! Tak ciepłej i przyjaznej atmosfery nie znalazłam na żadnej innej siłowni. Tutaj zawsze możesz liczyć na wsparcie i garść cennych wskazówek. Dodatkowy bonus to akceptacja karty Multi Sport.  

Dokładny adres: B-King Fitness Club, ul. Kazimierza Wielkiego 58, 32-400 Myślenice. 

Zapraszam Cię jednak przede wszystkim do WSPÓŁPRACY ONLINE, która jest nieograniczona czasem i przestrzenią. W ramach takiej formy podróży mogę zaproponować Ci kompletny pakiet usług, spośród których wybierzesz to, co uznasz za najlepsze. 

  • Zaprojektowany specjalnie dla Ciebie plan treningowy, który uwzględnia Twoje potrzeby i możliwości, a przede wszystkim Twój cel.
  • Nieograniczony kontakt przez cały okres trwania aktualnych rozpisek. 
  • Kontrola Twojego progresu, za pomocą arkuszy Googla. 
  • Wyliczenie Twojego zapotrzebowania kalorycznego oraz wyliczenie makroskładników wraz z rozkładem na poszczególne posiłki. 
  • Przykładowy jednodniowy jadłospis.
  • Lista produktów wartościowych do podmiany wraz z kalkulatorem do przeliczania porcji. 

Czujesz, że ta współpraca jest dla Ciebie? Napisz do mnie! Odpowiem najszybciej jak to będzie możliwe. W wiadomości zwrotnej otrzymasz ode mnie szczegółową ankietę oraz wszystkie warunki współpracy. 

Close Menu