Zapraszam Cię na trening personalny skrojony na miarę Twoich potrzeb i możliwości. Możemy wyruszyć we wspólną podróż, której cel zależy wyłącznie od Ciebie. Jeśli istnieją takie, które uważasz za nieosiągalne pomogę Ci je zdobyć. Jeśli czegoś nie możesz zrobić sama – zrobimy to razem. Zastanów się tylko…

 

Jak mogę Ci pomóc?

 

Współpraca

Chcesz zgubić trochę nadprogramowych kilogramów, poprawić definicję mięśniową, zbudować więcej jakościowej masy lub po prostu poczuć się dobrze w swoim ciele? Znam wiele sposobów, by doprowadzić Cię do twojego celu. I zapewniam Cię – nuda na siłowni to mit!

 

współpraca

Sposobów na osiągnięcie celów treningowych jest nieskończenie wiele. Czasem wystarczy wykorzystać ciężar ciała, by zmienić sylwetkę o 180 stopni. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by zastosować dodatkowe obciążenia lub akcesoria treningowe.

 

współpraca

Twoje bezpieczeństwo jest moim priorytetem. Jeśli prowadzisz siedzący tryb życia to metoda ćwiczeń funkcjonalnych napewno się sprawdzi. Odwzorowywanie ruchów z życia codziennego to najlepszy sposobów na naukę prawidłowych wzorców ruchowych. Efekt uboczny? – zapobieganie wadom postawy.

 

współpraca

Poprawa zakresów ruchomości stawów i elastyczności mięśni jest nie mnie ważna od samych efektów wizualnych. By poprawić mobilność stosuje różne techniki rozciągania aktywnego i biernego, w tym poizometryczną relaksację mięśniową (PIR). Te techniki to również metoda utrzymania sprawności na długie lata.

 

współpraca

Jeśli na treningu potrzebujesz wparcia drugiej osoby, zabierz ze sobą bliską przyjaciółkę lub partnera. W parze można wykonać sporo ciekawych wariacji treningowych, a odpowiedni doping wywinduje Twoją motywację do chmur.

 

Wszystkie treningi personalne prowadzę w Myślenicach – na świeżym powietrzu lub stacjonarnie w B-King Fitness Club,                   przy ul. Kazimierza Wielkiego 58.

 

Dlaczego właśnie tutaj? Bo to miejsce stworzone przez ludzi, dla których sport jest prawdziwą pasją. Tak ciepłej atmosfery nie znajdziesz w żadnej innej siłowni. Tutaj zawsze możesz liczyć na wsparcie, motywację i garść cennych wskazówek treningowych. Dodatkowy bonus to akceptacja karty Multi Sport!

 


 

Współpraca online

 

Chcesz ćwiczyć samodzielnie, ale nie wiesz od czego zacząć? W oparciu o szczegółową ankietę, mogę zaprojektować dla Ciebie plan treningowy, który pomoże Ci osiągnąć Twój cel. Dla ułatwienia współpracy wykorzystuje opracowane indywidualnie dla każdego podopiecznego arkusze Google’a, które możesz otworzyć wszędzie tam, gdzie jesteś. Za ich pomocą kontroluję również Twój progres treningowy.

 


a

Konsultacja nawyków żywieniowych

 

Nie ma trwałych efektów bez odpowiedniego odżywiania. Dlatego oprócz wdrażania aktywności fizycznej zachęcam podopiecznych do zmiany nawyków żywieniowych. Metodą małych kroków możemy znaleźć najlepszy dla Ciebie sposób odżywiania, który poprawi nie tylko efekty Twoich treningów, ale przede wszystkim Twoje zdrowie.

 


 

Czujesz, że ta współpraca jest właśnie dla Ciebie?

Napisz maila lub wyślij krótki SMS – odpowiem najszybciej jak to będzie możliwe 🙂

Close Menu