Zacznij tutaj

Getfitnow.pl to miejsce w sieci, dla wszystkich, którzy chcą wrócić do siebie. I możliwość dla mnie, by dzielić się tym, co mi w sercu w gra. 

Stworzyłam tą przestrzeń, by pokazać Ci mój punkt widzenia: świata, ludzi, relacji, trenowania, odżywiania, kochania i bycia tu i teraz. I mam w tym swoja misję – udowodnić Ci, że życie zawsze może być takie jakie chcesz, by było. Chcę wzbudzić w Tobie potrzebę dokonywania zmian, rozwijania się, realizowania planów i pokonywania ograniczeń, które są wyimaginowane, bo istnieją tylko w Twojej głowie. 

W tym miejscu karmimy nasze umysły wartościowymi informacjami i zasilamy energią to co ważne – z perspektywy samopoznania i rozwoju osobistego. Nie będzie więc nic o polityce (WTF?!), celebrytach ani największych wydarzeniach z Polski i świata. Jeśli interesuje Cię ten medialny bełkot, to nie trać tutaj czasu.  

Będzie za to o tym, jak odkryć to co ukryte głęboko w każdym z nas, czyli o mocy bycia sobą naprawdę. Oraz o wzajemnym przenikaniu się dwóch najważniejszych sfer życia: fizycznej i mentalnej. Znajdziesz tu sporo informacji o ludzkim ciele i duszy. Udowodnię Ci, że nie tylko ciało może być fit, a Ty możesz osiągnąć znacznie więcej niż myślisz, że możesz. Pokaże Ci jak stać się lepszą wersją siebie i zbierać pełnymi garściami to co najlepsze.