getfitnow, współpraca online, trener personalny

WSPÓŁPRACA ONLINE

Dzięki PLANOM TRENINGOWYM SKROJONYM NA MIARĘ TWOICH POTRZEB I MOŻLIWOŚCI, w zakresie kształtowania sylwetki, możesz osiągnąć cokolwiek zechcesz. Bez względu na cel jaki wybierasz na początku drogi – czeka Cię miłe zaskoczenie, na jej końcu. Bo wiesz – zmieni się nie tylko Twoje ciało, ale przede wszystkim zmieni się Twój sposób postrzegania go. 

Gorąco polecam Ci  WSPÓŁPRACĘ ONLINE, której nie ogranicza czas ani przestrzeń. W ramach takiej formy podróży mogę zaproponować Ci kompletny pakiet usług, dzięki któremu zmienisz nie tylko swoje ciało, ale przede wszystkim sposób myślenia i postrzegania siebie. 

Współpraca online obejmuje:

  • zaprojektowany specjalnie dla Ciebie plan treningowy, uwzględniający Twój cel,
  • wyliczenie Twojego zapotrzebowania kalorycznego oraz wyliczenie makroskładników z podziałem na poszczególne posiłki, 
  • przykładowy jednodniowy jadłospis, 
  • listę produktów wartościowych do podmiany wraz z kalkulatorem do przeliczania nowych porcji,
  • zestawy pytań do pracy własnej nad zmianą Twojego mindset’u. 

I nie martw się, nie zostaniesz z tym całkiem sama. Przesz cały okres trwania aktualnych rozpisek, zapewniam nieograniczony kontakt, a Twój progres kontroluję za pomocą arkuszy Google’a. 

TRENINGI PERSONALNE

Chcesz WYBRAĆ SIĘ NA SIŁOWNIĘ, tylko nie wiesz jak się tam odnaleźć? Z największą przyjemnością będę towarzyszyć Ci w trakcie Twoich pierwszych treningów. Nauczę Cię techniki ćwiczeń oraz obsługi maszyn. Pomogę Ci odnaleźć swoje miejsce w tym żelaznym świecie i sprawię, że poczujesz się tu bardzo swobodnie – jak w domu 🙂

TRENINGI PERSONALNE prowadzę w swoim ukochanym mieście, w B-King Fitness Club. Dlaczego właśnie tutaj? Bo to miejsce stworzone przez ludzi, dla których sport jest prawdziwą pasją. I to czuć na każdym kroku! Tak ciepłej i przyjaznej atmosfery nie znalazłam na żadnej innej siłowni. Tutaj zawsze możesz liczyć na wsparcie i garść cennych wskazówek. Dodatkowy bonus to akceptacja karty Multi Sport. 

Dokładny adres: B-King Fitness Club, ul. Kazimierza Wielkiego 58, 32-400 Myślenice. 

getfitnow, treningi personalne, trener personalny

Czujesz, że ta współpraca jest dla Ciebie? Napisz do mnie! Odpowiem najszybciej jak to będzie możliwe. W wiadomości zwrotnej otrzymasz ode mnie szczegółową ankietę oraz wszystkie warunki współpracy. 

Close Menu