Przyciąganie - jak stać się szczęśliwym i bogatym, rozwój
PSYCHE

Przyciąganie – jak stać się szczęśliwym i bogatym?

Masz już w głowie wizję swojego życia, prawda? Wiesz doskonale jak będzie wyglądać Twoja przyszłość. Wiesz, gdzie chcesz mieszkać, ile zarabiać i jakimi ludźmi się otaczać. Właściwie wiesz to od zawsze. Mimo to cały czas pracujesz na etacie w podrzędnej firmie, nie masz przyjaciół, a wolny czas spędzasz w samotności rozmyślając o swojej niedoli. Znajome? Jeśli tak, koniecznie zastanów czy przyciąganie w Twoim przypadku lekko nie szwankuje. Z tego wpisu dowiesz się, jak zrozumieć prawo przyciągania oraz jak je wcielić do swojego życia. Przyciąganie to kolejne narzędzie, które w Twoich rękach może zdziałać cuda 🙂

 

Czym jest przyciąganie?

 

Przyciąganie to najpotężniejsze prawo, jakie obowiązuje w całym Wszechświecie. Opiera się na zasadzie: “podobne przyciąga podobne”. Może zostać uruchomione przez każdego z nas, za sprawą myśli i emocji. Myśl jest bowiem czystą formą energii, która po wysłaniu wraca jak bumerang. Podobnie jest z emocjami. EMOCJA = E + MOC + JA. Emocje również mogą stać się energią w ruchu, czyli siłą sprawczą istnienia.

Myśli mają właściwości magnetyczne i swoją własną częstotliwość. Kiedy wysyłasz we Wszechświat, jak magnez przyciągają wszystko co jest do nich podobne i odznacza się taką samą częstotliwością. Wszystko to wraca do Ciebie. Tym sposobem, konkretne rzeczy urzeczywistniają się w Twoim życiu. Poprzez własne myśli, przyciągasz do siebie konkretnych ludzi, konkretne wydarzenia i konkretne sytuacje. To Ty sam sprawiasz, że Twoje życie wygląda tak jak wygląda. Zagadnieniem tym zajęli się nawet naukowcy, a konkretnie fizycy kwantowi. Powstała teza, a może i twierdzenie, że…

 

[bctt tweet=”Cały świat wyłonił się z myśli.” via=”no”]

 

Myśl o sobie jak o magnesie

 

Wyobraź sobie, że jesteś największą na świecie wieżą transmisyjną i emitujesz określoną częstotliwość za pomocą myśli. Twoje myśli działają jak magnez i przyciągają do Ciebie dokładnie to, o czym myślisz. Prawo przyciągania działa tutaj bezbłędnie. Jeśli myślisz o białych butach, dostaniesz białe buty. Jeśli jednak chcesz mieć czarne, musisz zacząć myśleć o czarnych. Jeśli chcesz dokonać jakiejkolwiek zmiany w swoim życiu, musisz po prostu zmienić myślenie i dostroić się do właściwej częstotliwości.

 

Myśląc o negatywach przyciągasz ich coraz więcej.

 

Rzeczy podobne przyciągają się nawzajem. Jeśli w Twojej głowie pojawiają się czarne myśli i im poświęcasz swoją uwagę, to automatycznie powodujesz, że pojawia się ich więcej. Tak dzieje się na przykład w sytuacji, gdy pojawia się problem. Im dłużej rozpatrujesz go w swojej głowie, tym staje się on poważniejszy i większy. Gdy tylko przestajesz się na nim skupiać, on przestaje być ważny.

Z tego powodu nie wolno Ci zamartwiać się nad swoim fatalnym losem, bo może to tylko pogorszyć Twoją sytuację. Za sprawą niskich wibracji (sceptycznych myśli i złych emocji) wytworzysz wokół siebie negatywną aurę, która zacznie przyciągać kolejne negatywne rzeczy i wpadniesz w błędne koło. Musisz po prostu nauczyć się wykorzystywać swoją potężną moc właściwie.

 

Przyciąganie nie rejestruje negacji

 

Wszechświat nie ocenia Twoich myśli, ani emocji. Nie kategoryzuje żadnej rzeczy na tym świecie jako dobrej czy złej. One wszystkie po prostu są. We Wszechświecie nie istnieje też czas. Nie ma zatem przeszłości czy przyszłości, jest tyko tu i teraz. Dodatkowo Wszechświat nie rozumie żadnego z istniejących zaprzeczeń, czyli głównie słowa “nie”. Nie możesz więc myśleć o tym, czego nie chcesz, bo nie zostaniesz właściwie zrozumiany. Musisz myśleć, o tym, czego chcesz i to najlepszej w czasie teraźniejszym.

Jeśli myślisz “nie chce być chory”, to Wszechświat rozumie, że chcesz być chory i przyniesie Ci grypę lub coś gorszego. Powinieneś zatem pomyśleć “chce być zdrowy”, a najlepiej “jestem zdrowy”. Z tym chceniem jest bowiem pewien paradoks, gdyż Wszechświat może dosłownie dać Ci uczucie chcenia. Tak bywa często z pieniędzmi. “Chcesz je mieć”, zatem Wszechświat zatroszczy się o to, byś chciał cały czas. Ale nigdy ich nie dostaniesz, bo wtedy możesz przestać chcieć.

 

Przyciąganie działa zawsze i wszędzie

 

Bez względu na to, czy w to wierzysz, czy nie, przez cały czas przyciągasz. Jest to proces, którego nie można zatrzymać. Działa wtedy kiedy myślisz, a robisz to przez większość czasu. To, o czym myślisz najintensywniej, pojawia się w końcu w Twoim życiu. I nie ma znaczenia czy było to zdarzenie pożądane przez Ciebie czy nie. Stało się i już. Nie wiesz przecież dokładnie jak działa elektryczność, ale każdego dnia z niej korzystasz 🙂

Różnica w przypadku ludzi obudzonych, jest w zasadzie tylko taka, że oni przyciągają świadomie. Sterują swoimi myślami i emocjami, tak by uzyskać to czego chcą, a nie zdarzenia pojawiające się w oparciu o niekontrolowane czy przypadkowe myśli.

 

Myśl pozytywna jest sto razy silniejsza od negatywnej.

 

I całe szczęście! Dzięki temu nie musisz martwić się tym, że czasem jakaś mała negatywna myśl wkradnie się do Twojej głowy. Co więcej absolutnie nie poświęcaj jej swojej uwagi, bo możesz nie chcący ją spotęgować. Ogłoś w całym Wszechświecie, że Twoje pozytywne myśli są potężne, a te negatywne nie mają żadnej mocy.

 

Opóźnienie czasowe

 

Nasze myśli nie urzeczywistniają się w danej chwili. Wszechświat potrzebuje na przygotowanie tego co chcemy czasu. W zależności od tego, o co prosimy, trwa to dłużnej lub krócej.

 

[bctt tweet=”Twoje obecne życie jest odbiciem wcześniejszych myśli.” via=”no”]

 

Jednak takie opóźnienie czasowe działa na naszą korzyść, zwłaszcza w sytuacji, gdy źle zaczniemy przyciągać. Mamy wtedy czas by zmienić częstotliwość myśli i dostroić się do tego, czego faktycznie oczekujemy. Jeśli zaś wibrujemy tak jak trzeba, to potęgujemy efekt końcowy 🙂

 

 Wyciszony umysł przyciąga lepiej

 

Bezwzględnie przyciąganie idzie lepiej ludziom zharmonizowanym, których umysł nie działa jak katarynka. Jeśli chcesz udoskonalić swoje umiejętności przyciągania, musisz wyciszyć umysł i nauczyć się go używać świadomie. Najlepszym sposobem na to jest medytacja, która pomaga kontrolować myśli.

Pracuj więc każdego dnia nad umiejętnością przyciągania, zaczynając od małych rzeczy. Uwierz w to, że możesz osiągnąć wszystko, czego tylko zechcesz. Siła, którą posiadasz jest potężniejsza od wszystkiego na Ziemi. To o czym myślisz pojawia się dokładnie w Twoim życiu. Nie skupiaj się zatem na tym, czego nie chcesz. Nie ma sytuacji na tyle beznadziejnej, żeby nie można było jej zmienić za sprawą dobrodziejstwa Wszechświata.

 

A ostatnia myśl przed snem niech zawsze będzie pozytywna!

Paula ♥


Ten wpis pochodzi prosto z serca. Powstał w oparciu o mój aktualny stan wiedzy i poziom świadomości, które nieustannie się poszerzają i wzrastają. Jeśli z czymś się nie zgadzasz albo chcesz dowiedzieć się więcej umieść komentarz pod nim lub wyślij maila.