O mnie

Cześć!

Nazywam się Paulina Ślusarczyk i jestem SOBĄ. Sobą, czyli: mamą, bratnią duszą, pracownikiem, kobietą, sportowcem. Kolejność przypadkowa. Jednak najbardziej pasuje do mnie to ostatnie.

Sport to bardzo ważna część mojego życia. To moje remedium na wszystko, które towarzyszy mi od ponad 20 lat. Przygodę ze sportem zaczęłam od tańca klasycznego i nowoczesnego. Potem pojawił się fitness  i pilates. Następnie siłownia, która została ze mną aż do dziś. Do tego doszły wspinaczka i górskie wyprawy. A obecnie spełniam kolejną sportową zajawkę – triatlon. 

Część wspólna tych wszystkich dyscyplin to moje podejście. We wszystkie treningi, od zawsze, wkładam 100% zaangażowania, pasji i serca. I naprawdę sporo trenuje. Dlatego na Instagramie znajdziesz mnie pod nazwą: 

@paulatrenuje

Sport definiuje charakter człowieka. A trenować można nie tylko ciało, ale również umysł i duszę. Połączenie treningu fizycznego i mentalnego pozwala osiągnąć niesamowite efekty na wszystkich płaszczyznach życia. I tym właśnie chcę się z Tobą podzielić tutaj oraz na IG. 

trener personalny, getfinow,
trener personalny, getfinow,