cześć!

Nazywam się Paulina Ślusarczyk i jestem trenerem personalnym. Prosto z serca i z wielką przyjemnością kreuję przemiany moich podopiecznych, przekazując im istotę treningu mentalnego w drodze do osiągnięcia zamierzonego celu sylwetkowego. Jednocześnie pokazuję, że owa droga to proces, który można pokochać bardziej niż sam cel. 

Kwalifikacje: A4Academy ® Gym Instructor & Personal Trainer Pro

Aktywność fizyczna: trening siłowy

Dieta: fleksitarianizm

Moją misją jest przywrócenie Kobietom wiary w ich możliwości. Chcę pokazać Ci, że w procesie każdej przemiany najważniejsza jest akceptacja i ukochanie siebie. A w trenowaniu – pokochanie procesu. Więc chodź, pokaże Ci trenowanie, które odmieni nie tylko Twoje ciało, ale również umysł i duszę.

Prywatnie uwielbiam przekraczać własne granicę i chodzić swoimi ścieżkami. Jako miłośniczka aktywnego stylu życia ze sportem jestem związana od najmłodszych lat. Począwszy od tańca klasycznego i nowoczesnego aż do wspinaczki skałkowej. 

trener personalny, getfinow,

Chcesz zadać mi pytanie? Nie krępuj się, klikaj i wysyłaj wiadomość, a ja postaram się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe. 

Instagram
  • Cała prawda, dzięki której już od ponad roku, eliminuje ze swojego życia ludzi, którzy: nie akceptują tego jaka jestem, maja problem ze szczerością i lojalnością, widzą dziury tam gdzie ja widzę spójną całość, ściagają mnie w dół zamiast dodawać skrzydeł. Słowem-wszystkich tych, którzy nie pasują do mojego świata. 
I wiesz-to nie jest przejaw egocentryzmu czy egoizmu. To dojrzałe i świadome kreowanie rzeczywistości, która ma być taka jak chce by była, a nie byle jaka. 
A chce by mój świat stanowiła zaledwie garstka ludzi, ale właśnie ludzi lojalnych, oddanych, dobrych, umiejących brać i dawać, sięgających wzrokiem daaaaaleko poza czubek własnego nosa ale jednocześnie potrafiących świadomie zadbać o swoje dobro. 
Czy i Ty bierzesz odpowiedzialność za swój świat? Właśnie poprzez aktywnie kreowanie rzeczywiście wokół siebie. Czy może wolisz oddać to w ręce przypadkowych osób? Które niekoniecznie mają na celu zadbać o Twoje dobro. 
Think about this 😌#myworld #myrules #justbeyourself
  • Harmonia ciała i umysłu to jedyna prawilna droga do osiągnięcia piękna fizycznego - cokolwiek to piękno dla Ciebie oznacza 🖤✨ #harmony #lotostattoo #amulet #charm #nailsart #beawoman #beyourself #beautynails
  • „Legends never die, when the world is colling you. Can you hear them screamimg out your name.” Gdy na treningu czujesz się jak gwiazda rocka, to wiedz, że to dobry trening 💪🏻🔥 #gymgirl #fitness #strong #training 🎵Legends never die-League of Legends
  • #homesweethome #nodescriptionneeded 🖤