cześć!

Nazywam się Paulina Ślusarczyk i jestem trenerem personalnym. Prosto z serca i z wielką przyjemnością kreuję przemiany moich podopiecznych, przekazując im istotę treningu mentalnego w drodze do osiągnięcia zamierzonego celu sylwetkowego. Jednocześnie pokazuję, że owa droga to proces, który można pokochać bardziej niż sam cel. Moją misją jest przywrócenie Kobietom wiary w ich możliwości. 

Kwalifikacje: A4Academy ® Gym Instructor & Personal Trainer Pro

Aktywność fizyczna: trening siłowy

Dieta: fleksitarianizm

Prywatnie uwielbiam przekraczać własne granicę i chodzić swoimi ścieżkami. Jako miłośniczka aktywnego stylu życia ze sportem jestem związana od najmłodszych lat. Począwszy od tańca klasycznego i nowoczesnego aż do wspinaczki wysokogórskiej, do której właśnie się przygotowuje. 

trener personalny, getfitnow, trening, dieta, motywacja

Chcesz zadać mi pytanie? Nie krępuj się, klikaj i wysyłaj wiadomość, a ja postaram się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe. 

Instagram
  • Intuicja zaprowadzi Cię dokładnie tam gdzie powinnaś się znaleźć. Zaufaj jej 💚 #onmyway
  • Po prostu #nevergiveup ✌🏻#onmywaytothetop #climbing #rock
  • „Trudność polega na tym, że wszyscy „żyjemy swoimi głowami” i w ten sam sposób się wspinamy, jakby to nasza głowa była tym, co trzeba transportować w górę po skale.” 🙌🏻 Pierwszy dzień kursu skałkowego i pierwsze loty na linie zaliczone 😀
  • ”To szaleństwa przywilej żeby mieć w sobie siłę przełamywać słabości, chwytać w żagle wiatr.” 🎵🎵✌🏻✌🏻 #justbeyourself #me #fitmom #fitlife #getfitnow